+380 67 584 16 32
+380 96 632 72 28
+380 32 229 59 20
office@locksmith-ltd.com.ua
79024, вул.Гайдучка, 5
м.Львів

Розроблено гідросистему приводу та центрування валів на стрічковому фільтр-пресі.

Читати далі

Прес зусиллям 1200т обладнано гідросистемою виробництва ТзОВ ІК “ЛОКСМІТ”, виконано монтаж трубопроводу та випробування на виробництві. Робота пресу відбувається в автоматичному режимі кожні 10хв  цілодобово. Комплектація маслостанції: Siemens, Parker Hannifin, HAWE, Ponar,  MPFiltri.

Читати далі

Гідросистема призначена для приводу гідроциліндрів, клапанів подачі сировини та гідромотору пресу. Гідростанція та гідроциліндри виготовлені з захисними елементами такі як гофри та чохли, які служать для уникнення попадання бруду, пилу,  води на виконавчі вузли системи.

Читати далі

Гідростанція підйомного столу призначена для підйому платформи за допомогою восьми телескопічних гідроциліндрів. Для синхронізації ходу гідроциліндрів встановлено восьмисекційний дільник потоку.  

Читати далі

Прес призначений для гартування деталей маслом з одночасним прижимом деталі для унеможливлення деформацій. Гідросистема приводу пресу виготовлено на базі комплектуючих провідних європейських виробників – ABB, ATOS, Vivoil, MPFiltri. Автоматизована система керування технологічним процесом (АСУ ТП) розроблена на базі комплектуючих Schneider Electric, з урахуванням роботи пресу з деталями різного розміру та параметрами гартування. Виконано монтаж та …

Читати далі

Потужність електродвигуна 2,2 кВт. Продуктивність гідронасоса 7 л/хв. Робочий тиск 210 бар. Об’єм резервуару 40л.

Читати далі

Комплект гідросистем підйому складається з міністанцій, гідроциліндрів та рукавів високого тиску. Потужність електродвигуна 0,12-4кВт. Продуктивність насоса до 15л/хв. Робочий тиск 250 бар. Об’єм резервуару від 2 до 12л.  

Читати далі

Розроблено декілька варіантів випробувальних стендів для гідроцилінрів У виробництві гідроциліндрів застосовуються випробувальні стенди для перевірки виробу на працездатність та герметичність. Компанія Локсміт виготовляє стенди з робочим тиском 280бар та 400бар, керування роботою ручне або автоматичне з можливістю задавати параметри випробовування (тиск зрушення, робочий тиск, максимальний тиск, час витримки під тиском з можливістю роздруку результатів випробувань).

Читати далі

Виготовлено замовлення для суднобудівного заводу, а саме гідростанція, гідроциліндри та шафа керування. Гідроциліндри виготовленні з подвійним покриттям штоків NiCr, що підвищує зносостійкість у морському середовищі. Гідростанція та шафа керування виготовленні згідно вимог суднобудування та здані під наглядом РСУ та РМРС.

Читати далі

З проблемою вивезення та утилізації сміття зустрічаються як великі заводи, так і малі підприємства. При чому, основна складність – це зберігання відходів. Для рішення цієї задачі і застосовують прес-компактори. Інженери ІК «ЛОКСМІТ» освоїли ремонт прес-компакторів, отже, тепер Ваше обладнання буде працювати без простоїв.

Читати далі

Вирівнююча платформа або доклевеллер – це пристрій, який спрощує виконання навантажувально-розвантажувальних операцій при роботі зі спеціальним автотранспортом. Інженери ІК «ЛОКСМІТ» діагностують причину несправності Вашого обладнання та усунуть неполадки в найкоротші терміни.

Читати далі

Фахівці Інжинірингової Компанії «ЛОКСМІТ» розробили платформенний вантажний підйомник висотою підйому 11 метрів. Загальна вантажопідйомність до 1000кг. Управління підйомником здійснюється за допомогою кнопкових постів управління. Фіксований режим роботи, – автоматична зупинка на поверхах, рух кабіни тільки при натиснутій кнопці. В якості приводу пропонується електрична таль або гідропривід. Конструкція підйомника виконується з металопрокату, що забезпечує простоту , …

Читати далі

Наші спеціалісти провели реставрацію та модернізацію гідравліки на деревообробному пресі «Vecchiato» для виготовлення гнуто-клеєних заготовок, таким чином збільшили продуктивність та якість роботи пресу.  

Читати далі

Параметри гідростанції: Потужність електродвигуна: 5,5 кВт. Продуктивність гідронасоса: 52 л/хв. Робочий тиск: 290 бар. Об’єм резервуару: 200 л. Комплектація: Siemens, Ponar, MP-Filtri, Schneider Electric, Semperit.

Читати далі

Надійна гідравліка на Вашому обладнанні – це безперебійна робота підприємства. Інжинірингова Компанія «ЛОКСМІТ» надає гарантію два роки на кожну свою гідростанцію!

Читати далі

Фахівці Інжинірингової Компанії «ЛОКСМІТ» готові оперативно вирішити нестандартні технічні завдання безпосередньо на об’єкті. Так, інженери протягом дня модернізували систему приводу подачі деревини на деревообробному станку та вирішили проблему перегріву масла в системі.

Читати далі

Достатньо невелика гідростанція в парі з гідроциліндрами здатні, при тиcку 220 бар, створювати необхідні зусилля навіть для розколювання каміння.

Читати далі

Данна гідравлічна станція призначена для перевірки гідроциліндра – силового агрегату гідравлічної системи, надійність якого суттєво впливає на процес роботи гідравлічного обладнання. Інжинірингова Компанія «ЛОКСМІТ» готова забезпечити комплексне обслуговування та діагностику Ваших гідравлічних циліндрів!

Читати далі

Компетентна діагностика гідравліки на розважальному симуляторі  фахівцями ІК «ЛОКСМІТ» (в даному випадку гідростанція та сервоциліндри), дає можливість оперативно усунути причини несправності – і атракціон знову готовий розважати своїх відвідувачів.

Читати далі

Досвід роботи гідравліків Інжинірингової Компанії ЛОКСМІТ у деревообробній галузі дає можливість Вам бути впевненими у роботі Вашого обладнання.

Читати далі

Раптова несправність спецтехніки на об’єкті несе за собою великі втрати для замовника. Екскаватор Caterpillar M315 раптово глохнув при запуску роботи маніпулятора. Інженери ЛОКСМІТ оперативним чином зуміли вирішити дану проблему, а також усунули всі проблеми по гідравліці на спецтехніці підприємства. Пам’ятайте: вчасна заміна комплектуючих – це безпека та довговічність роботи техніки! Інжинірингова Компанія ЛОКСМІТ запропонує Вам …

Читати далі

Гідростанція пресу для виготовлення транспортерів. Інжинірингова Компанія ЛОКСМІТ пропонує повний комплекс послуг у сфері гідравліки. Проектування, виготовлення та налаштування і підключення гідравлічного обладнання на Вашому підприємстві.

Читати далі

Спеціалісти ІК «ЛОКСМІТ» завершили наступний наш проект автоматизованої системи  рухомої підлоги «Живе дно» для лісозаготівельного підприємства. Дане обладнання призначене для прийому сировини, її накопичення та подальшої дозованої подачі. Застосування складів типу «Живе дно» (вона ж «рухома підлога»): Склад опалювальної котельні. Склад для накопичування маси у лініях для виробництва паливних пелет та брикетів. Сільськогосподарське складування (переміщення …

Читати далі