РОБОЧИЙ ТИСК

Робочий тиск розраховується відповідно до необхідного зусилля робочих органів.

Рекомендований ряд:
100, 210, 280, 320 бар;
1000, 2200, 4000, 7000 бар.

ПРОДУКТИВНІСТЬ

Продуктивність гідросистеми залежить від об’єму та кількості насосів, які задіяні в роботі гідростанції.

продуктивність насоса:
0,5…400 л/хв.

ПОТУЖНІСТЬ

Потужність в гідростанціях залежить від робочого тиску та продуктивності насоса. Після розрахунків підбирається електродвигун з стандартного ряду:
0,75…30 кВт.

slide_4 Наша спеціалізація –проектування та запуск гідравлічних систем відповідно до завдань та побажань замовника. Компанія досвідчених спеціалістів у галузі гідравліки пропонує фахове вирішення нестандартних інженерних завдань.

Основним напрямком діяльності Інжинірингової Компанії «ЛОКСМІТ» є проектування гідравлічних станцій. Гідравлічна насосна станція (Маслостанція) – це складна гідравлічна система, що перетворює різні види енергії в механічну енергію рідини, а також керує рухом потоку цієї рідини. Вид енергії (електрична, механічна, енергія палива) залежить від типу первинного двигуна, що входить до складу маслостанцій.

Інжинірингова Компанія «ЛОКСМІТ» пропонує загальнопромислові гідравлічні насосні станції, гідростанції, маслостанції з робочим тиском і продуктивністю згідно вимог замовника. Станції проектуються на базі моноблочних гідравлічних розподільників, з використанням модульних компонентів та застосуванням стикового з’єднання і трубної гідроапаратури.

gidrostanciiВартість гідростанції залежить від робочих параметрів та комплектуючих

Ціна від 15000грн