+380 67 584 16 32
+380 96 632 72 28
+380 32 229 59 20
office@locksmith-ltd.com.ua
79024, вул.Гайдучка, 5
м.Львів

З проблемою вивезення та утилізації сміття зустрічаються як великі заводи, так і малі підприємства. При чому, основна складність – це зберігання відходів. Для рішення цієї задачі і застосовують прес-компактори. Інженери ІК «ЛОКСМІТ» освоїли ремонт прес-компакторів, отже, тепер Ваше обладнання буде працювати без простоїв.

Читати далі

Вирівнююча платформа або доклевеллер – це пристрій, який спрощує виконання навантажувально-розвантажувальних операцій при роботі зі спеціальним автотранспортом. Інженери ІК «ЛОКСМІТ» діагностують причину несправності Вашого обладнання та усунуть неполадки в найкоротші терміни.

Читати далі

Фахівці Інжинірингової Компанії «ЛОКСМІТ» розробили платформенний вантажний підйомник висотою підйому 11 метрів. Загальна вантажопідйомність до 1000кг. Управління підйомником здійснюється за допомогою кнопкових постів управління. Фіксований режим роботи, – автоматична зупинка на поверхах, рух кабіни тільки при натиснутій кнопці. В якості приводу пропонується електрична таль або гідропривід. Конструкція підйомника виконується з металопрокату, що забезпечує простоту , …

Читати далі

Наші спеціалісти провели реставрацію та модернізацію гідравліки на деревообробному пресі «Vecchiato» для виготовлення гнуто-клеєних заготовок, таким чином збільшили продуктивність та якість роботи пресу.  

Читати далі

Параметри гідростанції: Потужність електродвигуна: 5,5 кВт. Продуктивність гідронасоса: 52 л/хв. Робочий тиск: 290 бар. Об’єм резервуару: 200 л. Комплектація: Siemens, Ponar, MP-Filtri, Schneider Electric, Semperit.

Читати далі

Надійна гідравліка на Вашому обладнанні – це безперебійна робота підприємства. Інжинірингова Компанія «ЛОКСМІТ» надає гарантію два роки на кожну свою гідростанцію!

Читати далі

Фахівці Інжинірингової Компанії «ЛОКСМІТ» готові оперативно вирішити нестандартні технічні завдання безпосередньо на об’єкті. Так, інженери протягом дня модернізували систему приводу подачі деревини на деревообробному станку та вирішили проблему перегріву масла в системі.

Читати далі

Достатньо невелика гідростанція в парі з гідроциліндрами здатні, при тиcку 220 бар, створювати необхідні зусилля навіть для розколювання каміння.

Читати далі

Данна гідравлічна станція призначена для перевірки гідроциліндра – силового агрегату гідравлічної системи, надійність якого суттєво впливає на процес роботи гідравлічного обладнання. Інжинірингова Компанія «ЛОКСМІТ» готова забезпечити комплексне обслуговування та діагностику Ваших гідравлічних циліндрів!

Читати далі

Компетентна діагностика гідравліки на розважальному симуляторі  фахівцями ІК «ЛОКСМІТ» (в даному випадку гідростанція та сервоциліндри), дає можливість оперативно усунути причини несправності – і атракціон знову готовий розважати своїх відвідувачів.

Читати далі

Досвід роботи гідравліків Інжинірингової Компанії ЛОКСМІТ у деревообробній галузі дає можливість Вам бути впевненими у роботі Вашого обладнання.

Читати далі

Раптова несправність спецтехніки на об’єкті несе за собою великі втрати для замовника. Екскаватор Caterpillar M315 раптово глохнув при запуску роботи маніпулятора. Інженери ЛОКСМІТ оперативним чином зуміли вирішити дану проблему, а також усунули всі проблеми по гідравліці на спецтехніці підприємства. Пам’ятайте: вчасна заміна комплектуючих – це безпека та довговічність роботи техніки! Інжинірингова Компанія ЛОКСМІТ запропонує Вам …

Читати далі

Гідростанція пресу для виготовлення транспортерів. Інжинірингова Компанія ЛОКСМІТ пропонує повний комплекс послуг у сфері гідравліки. Проектування, виготовлення та налаштування і підключення гідравлічного обладнання на Вашому підприємстві.

Читати далі

Спеціалісти ІК «ЛОКСМІТ» завершили наступний наш проект автоматизованої системи  рухомої підлоги «Живе дно» для лісозаготівельного підприємства. Дане обладнання призначене для прийому сировини, її накопичення та подальшої дозованої подачі. Застосування складів типу «Живе дно» (вона ж «рухома підлога»): Склад опалювальної котельні. Склад для накопичування маси у лініях для виробництва паливних пелет та брикетів. Сільськогосподарське складування (переміщення …

Читати далі